Global Summer Entrepreneurship Program

Мрієте потрапити у США та дізнатися про особливості бізнесу й публічного управління країни-світового лідера?

Завдяки унікальній співпраці Національного університету «Львівська політехніка» з Каліфорнійським державним університетом Сан-Бернардіно (CSUSB), раді оголосити набір на ексклюзивну двотижневу програму стажування!

Дати поїздки: з 7 по 20 липня 2024

Локація: Сан-Бернардіно, Каліфорнія, США

Вимоги до учасників:

У Tech Business School Університету відбувся дводенний інтенсив щодо застосування штучного інтелекту в бізнесі

Понад 20 учасників із різних бізнес-сфер взяли участь у дводенному інтенсиві Tech Business School Національного університету «Львівська політехніка» на тему «Застосування інструментів штучного інтелекту у бізнесі».

22–23 березня керівники, менеджери та представники кластерів долучилися до тренінгу із впровадження інноваційних інструментів штучного інтелекту у бізнес. Учасники вивчили принципи роботи ШІ та можливості його використання для оптимізації бізнес-процесів разом із тренером Марією Гриценко.

За підсумками тренінгу учасники:

34 представниці українських вишів розпочали роботу у проєкті ONLY, який реалізовують політехніки

ONLY: Open a New Leader in Yourself – освітня програма, яка допоможе учасницям розвивати лідерство та інновації в українських вишах. Представниці матимуть змогу доєднатися до mini-MBA з міжнародними експертами, менторських сесій від українських та британських експертів. У фіналі учасниці презентуватимуть власні проєкти та троє переможниць пройдуть безоплатне стажування в університетах Великої Британії.

Tech StartUp School Університету запрошує на міжнародний навчальний курс «Інновації та підприємництво»

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує долучитися до міжнародного навчального курсу «Інновації та підприємництво».

Програму розроблено експертами із Львівської політехніки, Економічного університету в Кракові (Польща) та Університету прикладних наук у м. Люцерні (Швейцарія) в рамках проєкту DISCO.

Курс буде корисним для студентів, викладачів, підприємців, усіх мотивованих, хто цікавиться інноваціями та підприємництвом.

Курс доступний на загальнонаціональній польській освітній платформі NAVOICA.

У рамках проєкту Lviv Digital Innovation Hub, який виконує Tech StartUp School, відбулася стратегічна сесія з представниками бізнесу

Майже пів сотні львівських підприємців та представників кластерів взяли участь у зустрічі «Цифрова трансформація бізнесу: обговорення інструментів та нетворкінг». Організаторами зустрічі були Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», департамент економічного розвитку Львівської міської ради, Інститут міста та проєкт GIZ «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства».

Pеєстрація на безоплатні курси з підприємництва - "Мейкерство, інновації та підприємництво" для жителів Червоноградського району

Відкрита реєстрація на безоплатні курси з підприємництва - "Мейкерство, інновації та підприємництво" для жителів Червоноградського району

Курси складаються з теоретичних та практичних занять, після успішного завершення яких частина учасників отримає можливість отримати ваучерну підтримку для розвитку власної справи.

Запрошуємо долучитися до міжнародного навчального курсу «Інновації та Підприємництво»

Курс розроблений експертами із Львівська політехніка, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie та Університетом прикладних наук у м.Люцерн(Швейцарія) у рамках проєкту DISCO

Курс буде цікавим та корисним для студентів, викладачів, підприємців, усіх мотивованих, які цікавиться інноваціями та підприємництвом

Курс доступний на загальнонаціональній польській освітній платформі NAVOICA:

Політехніки організували пізнавальний профорієнтаційний захід для школярів Львова

Нещодавно в рамках світоглядної ініціативи «Екологія свідомості: вибір майбутнього» професор кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Володимир Чубай організував цікавий захід для школярів Львова у Tech StartUp School. Під час зустрічі він наголосив на багатьох позитивних аспектах навчання у Львівській політехніці після завершення школи й акцентував на можливостях участі в різних цікавих та корисних заходах Університету вже у шкільні роки.

Завершилася Зимова школа учнівського самоврядування від кафедри АФМ і Tech StartUp School

Конкурс проєктів – завершальний етап Зимової школи учнівського самоврядування, організованої кафедрою адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, Tech StartUp School Львівської політехніки та Львівською обласною військовою адміністрацією.