Перейти до основного вмісту
Команда Tech StartUp School розпочала співпрацю з проєктом "Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні"

Команда Tech StartUp School розпочала співпрацю з проєктом "Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні"

Команда Tech StartUp School розпочала співпрацю з проєктом "Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні".

Наталя Данкова та Yana Levytska долучилися до двох круглих столів щодо старту програми короткострокових курсів для дорослих, які плануються на базі 3 закладів професійної у Чернігові та Прилуках.

Круглі столи стали основою щодо формування переліку мікрокваліфікацій, які можуть отримувати доросле населення регіону на базі ЗП(ПТ)О. Команда проєкту EdUP долучилася до обговорення з представниками органів державної та місцевої влади, бізнесу, громадськості та закладів профосвіти.

Попередньо із закладами освіти було проведено індивідуальні зустрічі та обговорили можливості розвитку, співпраці та використання наявної матеріально-технічної бази для проведення короткострокових освітніх курсів для дорослих.

"Зустрічі показали загальну тенденцію зменшення робочого ресурсу, що зумовлює необхідність впровадження навчання з окремих мікрокваліфікацій, для залучення дорослого населення, які бажають отримати нові навички. Такі курси дозволять швидко готувати працівників для бізнесу, або прокачувати навички для самозайнятих осіб", - прокоментувала Наталія Данкова.

За результатами круглих столів, нашою командою на першому етапі визначається щонайменше два актуальних напрямки короткотермінових курсів, які будуть впроваджуватись на базі 3 закладів П(ПТ)О в містах Чернігів та Прилуки: Чернігівське вище професійне училище, Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту та Прилуцький професійний ліцей.

“Всі учасники одноголосно погодились що місцевий ринок праці має “голод” в робочих кадрах та потенційних користувачів курсами від ЗП(ПТ)О. Тому цей пілот дасть більше розуміння, як створити продукт таким, щоб було враховано потреби локального ринку праці, можливостей закладу та потреб населення”, - прокоментував Максим Пеховка.

Це дозволить створити нові можливості для професійного розвитку дорослих, підвищити конкурентоспроможність місцевого населення та сприяти розвитку економіки регіону.

Надалі заплановано освітні заходи та навчання для поширення кращих практик викладання та використання спеціальних освітніх підходів.

Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Свісконтакт за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Світлини - Tech StartUp School, Edup, Публічно-приватне партнерство для поліпшення профосвіти в Україні