Реєстрацію завершено

 

AgriFood ВОРКШОПИ З ПІДПРИЄМНИЦТВА

10 годинні гібридні сесії, які підтримують стартап команди, підприємців, фермерів у сфері агропродовольчої промисловості.

Докладніше
AgriFood МЕНТОРСЬКІ СЕСІЇ

це 2 онлайн одногодинні зустрічі з експертами у маркетингу, бізнесі та експорті.

Докладніше

 

Організатори

Європейський інститут інновацій та технологій (EIТ) — незалежна організація, створена Європейським союзом у 2008 році для зміцнення новаторських можливостей Європи. EIT є невід’ємною частиною Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій Horizon 2020.

Європейський інститут інновацій та технологій в області продуктів харчування (EIT Food) — провідна європейська інноваційна ініціатива, яка працює над тим, щоб зробити систему харчування більш стійкою, здоровою та надійною. Це незалежний орган Європейського Союзу, створений у 2008 році для роботи в галузі підприємництва та інновацій у харчовому секторі Європи.

Члени спільноти EIT Food є учасниками світового класу в міжнародній харчовій промисловості: це — понад 50 партнерів з провідних компаній, дослідницьких центрів та університетів у 13 країнах. Бачення EIT Food полягає в тому, щоб поставити Європу в основу світової революції в галузі харчових інновацій та виробництва та її значення в суспільстві, водночас допомагаючи підвищити кваліфікацію та підприємництво в цьому секторі та розкрити потенціал малих та середніх підприємств.

Місія EIТ Food досягається шляхом: створення та збільшення масштабів агропродовольчих стартапів для впровадження нових харчових інновацій у бізнес, розвитку талантів та лідерів для перетворення системи харчування, випуску нових інноваційних продуктів та інгредієнтів для більш здорової та стійкої їжі, залучення громадськості для змін у системі харчування.

Більше про організацію EIT Food можна дізнатися на сайті www.eitfood.eu.

Tech StartUp School (Львів) — це комфортне інноваційне середовище для продукування та реалізації креативних ідей та успішних стартапів. Команда Tech StartUp School допомагає новаторам пройти шлях від формування ідеї до побудови бізнес-моделі, пошуку інвестицій та комерціалізації інноваційного проекту.