background

Музей науки та інновацій

Друзі, з 22 липня Музей науки та інновацій йде на КАНІКУЛИ, щоб оновити приміщення та експозицію.
Слідкуйте за оновленнями на сторінці Музею в Facebook!
До нової зустрічі в оновленому Музеї!

Інтерактивний, дитячий простір, що допоможе розкрити потенціал дитини, незважаючи на її вік — чи два, чи сто два! Адже уявіть собі, що може бути кращим для пізнання дитиною, в колі сім’ї, сучасної науки та технологій?

Image Image Image

 

 

Початок роботи «Музею науки та інновацій» зосереджено на розвантаженні думок дітей та молоді, що прибули із територій, на яких відбуваються активні воєнні дії, якісному та цікавому проведенні часу, включаючи відвідування нанолекцій, майстер - класів та багато іншого.
Жодних негативних думок у музеї, адже навчання повинно стати допомогою дитині не тільки у розумінні складних явищ та процесів через процес залучення та спілкування з однолітками й водночас не стати стресом чи хвилюваннями.

background

Відкриття музею

Відкриття музею стало можливим в результаті релокації експонатів «Музею науки» Малої академії наук, м. Київ, Музею цікавої науки в Одесі та колекції власних експонатів Tech Startup School.

image
 
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image

Благодійний внесок

Кошти будуть використані на завершення ремонтних робіт та закупівлю інтерактивних експонатів за напрямками: біо- та сучасні технології, фізика, IT, а також створення науково – дослідних лабораторій, для взаємодії та спільної праці дитини та дорослого.

Допомогти
Image

Музей дасть можливість для втілення ідей, розробки проектів, місця для експериментів та поштовху до розкриття себе. Ігрові та інтерактивні виставки Музею будуть зосереджені на популяризації технологій, науці та інноваціях. Інновації - це ті зміни, що потрібні насамперед для вдосконалення майбутнього, трансформації економіки та суспільства.

background

Додаткові питання:

E-mail:
museum.of.science.and.innovation@gmail.com

Facebook:
Музей науки та інновацій