У Tech StartUp School відбудеться майстер-клас для держслужбовців «Антикризове управління розумним містом»

Дата події:
04.12.2021 - 05:00
04.12.2021 - 10:00

Адреса:
Tech StartUp School

Tech StartUp School
Національного університету «Львівська політехніка»
вул. Колесси, 2

4 грудня 2021 року в приміщенні Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2) в режимі офлайн відбудеться майстер-клас для держслужбовців «Антикризове управління розумним містом» від професора Херсонського національного технічного університету, доктора наук з державного управління Олега Половцева.

Антикризове управління органічно поєднує управління соціальними, технічними і біологічними системами суспільства в кризових ситуаціях і розглядає їх як єдине ціле у процесах системного аналізу, прогнозного моделювання та соціального інжинірингу в поточному управлінні соціальними системами.

Реєстрація обов’язкова, кількість місць – обмежена.

Захід відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних вимог. Початок о 10:00.