Музей науки та інновацій у Львові отримав перші інтерактивні експонати

17.01.2022 |МУЗЕЙ НАУКИ ТА ІННОВАЦІЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

Музей науки та інновацій, який перебуває у процесі створення на базі Національного університету «Львівська політехніка» й на основі напрацювань Tech StartUp School, отримав перші інтерактивні експонати.

Це:

• інтерактивна пісочниця з великою кількістю програм, де, зокрема, всі підвищення враз перетворюватимуться на гори та рівнини, а заглиблення – на ріки, моря та океани;
  • інтерактивна підлога з понад 80 іграми, яку можна використовувати не лише як розважальну, але й навчальну складову;
  • торс людини, а саме – його якісна розбірна модель, яка містить такі елементи як тулуб, голову в розрізі, легені, серце, печінку, шлунок, товстий і тонкий кишечник.

Творці Музею дуже вдячні меценатам – Михайлові та Роксолані Пирткам – за те, що вони допомагають втілити у реальність головний освітній та науковий проєкт західної України та міста Львова. Варто продовжувати таку ініціативу та інвестувати у Музей науки та інновацій, адже, інвестуючи в науку – ви інвестуєте в майбутнє дітей та країни!

Збір коштів відбувається на краудфандинговому майданчику StartEra.