Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»

16.09.2022 | Tech StartUp School, ГО "Світ важливих Ініціатив"

Ця патріотична ініціатива покликана залучити до розвитку громадянського суспільства в Україні якомога більше активних громадян нашої держави, зокрема школярів, які вже зараз повинні формуватися як гідні особистості, щоб за декілька років усвідомлювати власну причетність до ефективного розвитку української держави, долучаючись до громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення і захист України в різних сферах, глибоко аналізуючи різні процеси, що відбуваються в нашій державі та міжнародному середовищі.

 

 

Стадія розвитку проєкту

Наша команда однодумців останнім часом успішно реалізувала три дуже важливі проєкти для школярів: екологічний – «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства» (2018 р.); соціальний – «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» (2019 р.); просвітницький – «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості» (2020 р.). Учасники та організатори наполегливо впроваджували понад пів року день у день кожен із цих проєктів. Приємно, що два з цих проєктів ми створювали на прохання школярів, які стали ініціаторами соціальної та просвітницької ініціатив. І ми надзвичайно щасливі, що сьогодні багато школярів (зокрема учасників попередніх наших проєктів) висловили свою гідну поваги громадянську позицію – не зупинятись на півшляху, а й далі робити добрі справи і зміцнювати Україну щодня своїми вчинками самостійно чи в команді однодумців. Тому всеукраїнський науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» та ГО «Світ важливих ініціатив» в цей нелегкий, але героїчний для українського народу час започатковують для школярів Львова з вересня 2022 р. патріотичну ініціативу «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!».

Цінність проєкту

Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» дасть змогу школярам усвідомити важливість власного внеску для розвитку громадянського суспільства та протистояти байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму), корупції, імітації та несправедливості. Талановита молодь прагне, щоб дорослі почули її думку та долучились до реалізації позитивних (не імітаційних) проукраїнських змін в Україні. Особливо ця ініціатива актуальна у важкий період агресивної війни рф проти України, коли мільйони українців стали на захист незалежності та територіальної цілісності Батьківщини від нікчемних нелюдів з рф і підлих зрадників, що роками паразитували всередині нашої держави.

Унікальність проєкту

Кінцева мета патріотичної ініціативи — через творчі завдання конкурсу створити середовище, яке б сприяло усвідомленню національної належності та формуванню патріотичного світогляду, а також стимулювало розвиток громадської активності українських школярів; актуалізувати героїчні сторінки українських визвольних змагань на прикладі сьогодення, поширивши в молодіжному середовищі образи сучасних українських супергероїв – воїнів, волонтерів, медиків, загалом усіх, причетних до захисту вітчизни; плекати шанобливе ставлення до національних цінностей та героїчної жертовної боротьби українського народу проти жорстокого агресора. Пам’ятаймо народну мудрість, яка стверджує: «Народ, який думає на один рік – вирощує хліб; народ, який думає на десять років – вирощує сади; народ, який думає на сто років – виховує молоде покоління».

Цільова аудиторія

Учні 1–11 класів шкіл та ліцеїв Львова з можливістю надалі реалізовувати такі ініціативи в більших чи менших масштабах у будь-якому місті України.

Зацікавлені особи

Українці, які люблять Україну та працюють на її зміцнення в різних сферах, серед них і небайдужі свідомі школярі, їхні батьки та вчителі, для яких розвиток української держави є одним із найважливіших пріоритетів. Надважливими аспектами для нашого зміцнення та духовного здоров’я є: віра в Бога, звільнена від впливу агресора, яка надає нам незламність і відвагу навіть у найважчі часи; українська армія, тероборона, волонтери, інші захисники й захисниці України, які з Божою допомогою зупиняють жорстокого окупанта, що прагне знову уярмити наш народ; українська мова та культура, які є запорукою нашої присутності на карті світу; система освіти та науки, яка має забезпечувати не лише якісні знання, а й формувати національно свідому генерацію.

Плани щодо розвитку проєкту

Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!», яку реалізовують небайдужі активні школярі, спрямована також на захист і розвиток національних цінностей – української мови, культури, історії. Свідомі вчинки, правильний вибір, самовдосконалення, розширення світогляду, усвідомлення своїх громадянських обов’язків – усе це стає можливим завдяки патріотичній освіті молоді, а пропонована патріотична ініціатива сприятиме формуванню національного світогляду.

Незалежно, в якій області чи населеному пункті Ви проживаєте – підтримайте цю ініціативу, щоб поступово розширити її на всю територію України!

Керівник ініціативи: Чубай Володимир.
Заступниця керівника ініціативи: Мельник Наталія.

Партнери патріотичної ініціативи для школярів: всеукраїнський науково-аналітичний журнал «Наша перспектива»; Tech StartUp School; Департамент освіти і науки ЛОДА; ТОВ «НВФ «КВАНТ-ІНЖИНІРИНГ», відомі українські видавництва та інші організації, підприємства.

Долучайтесь до підтримки важливої патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»

Докладніше про механізм та етапи реалізації проєкту