Розпочато реєстрацію на участь у конкурсі «StartUp Прорив 2022» від Tech StartUp School

21.02.2022 |Tech StartUp School

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» розпочав реєстрацію на участь у конкурсі «StartUp Прорив 2022».

• StartUp Прорив – не просто стартап-конкурс, а тривала співпраця стартаперів, інноваторів, підприємців, інвесторів та представників влади.
  • Упродовж двох попередніх років організатори навчали більше 50 команд, залучали понад 30 практикуючих бізнесменів і стартаперів, організовували ділові знайомства й працювали з більш ніж півсотнею менторів та залучили більше 100 тисяч інвестицій для стартапів.
  • Частина учасників цієї програми продовжує тісну співпрацю з Tech StartUp School, продовжує брати участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах та навіть представляти Україну на міжнародній арені.

Захід відбувається за підтримки Львівська міська рада та ПриватБанку.

Сторінка Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук