Tech StartUp School адаптувала «Стартап Прорив» до умов воєнного стану і запрошує до співпраці

14.03.2022 |Tech StartUp School

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» адаптувала усім звичний «Стартап Прорив» і шукає команди, які готові долучитися до розв’язання проблем сучасного життя в умовах воєнного стану.

Сфери «Стартап Прориву 2022»:

• військові розробки;
  • гуманітарна допомога;
  • адаптація;
  • медицина;
  • логістика;
  • психологічна підтримка;
  • рішення щодо покращення навчального процесу.

Реєстрація

StartUp Прорив – тривала співпраця стартаперів, інноваторів, підприємців, інвесторів та представників влади.

За два попередні роки організатори навчали більше 50 команд, залучали понад 30 практикуючих бізнесменів і стартаперів, організовували ділові знайомства, працювали з більш ніж півсотнею менторів та залучили інвестицій для стартапів.

Частина учасників цієї програми продовжує тісну співпрацю із Tech StartUp School, продовжує брати участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і навіть представляти Україну на міжнародній арені.