Tech StartUp School Львівської політехніки і Startup Impact Garage стали партнерами

07.04.2022 |Tech StartUp School

Стартап-школа Національного університету «Львівська політехніка» стала партнером Startup Impact Garage, що допомагає організаціям та приватним особам розв’язувати гуманітарні проблеми за допомогою стартап-технологій.

Стартапи мають унікальну здатність швидко розв’язувати складні проблеми. Найуспішніші компанії світу використовують інноваційні рішення для стратегічних завдань і випередження конкурентів. Місія Startup Impact Garage – дати можливість організаціям, які здійснюють гуманітарні місії, використовувати стартапи та їхні передові технології задля швидкого розв’язання завдань та проблем.

Спільно з колегами та менторами зі Startup Impact Garage львівські політехніки домовилися про:

• проведення спільних хакатонів та менторських зустрічей (можливі індивідуальні онлайн-зустрічі);
  • аналіз стартапів відповідно до завдань;
  • встановлення міжнародної мережі підтримки та співпраці;
  • розв’язання гуманітарних потреб команд;
  • логістику перевезення гуманітарного вантажу.

Сторінка Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук