У стартап-школі Університету презентували інноваційні проєкти Наукового парку SID City

03.02.2022 |НАУКОВИЙ ПАРК SID CITY ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

У Tech StartUp School Львівської політехніки відбулася презентація інноваційних проєктів Наукового парку SID City Університету, які були виконані за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Презентовано проєкти:

• Розроблення електролізера з твердополімерним електролітом –
    з метою отримання чистого водню та кисню без застосування хімічних речовин;
  • Виробництво триколісних електросамокатів для людей з обмеженими можливостями –
    виробництво триколісних електросамокатів з підвищеним рівнем безпеки та маневреності, призначених для пересування в міських та сільських умовах на малі та середні відстані;
  • Розроблення системи водневого очищення автомобільних двигунів внутрішнього згоряння –
    впровадження інноваційних технологій, спрямованих на очищення двигунів автотранспорту воднем для зменшення витрат палива, збільшення потужності двигуна та зниження рівня негативних викидів в атмосферу.