Курс «Світ LEGO у 3D»

Вартість курсу
1200 грн.
Місце проведення

музей Науки та інновацій (Січових Стрільців, 7)

3D конструювання LEGO моделей - найкращий варіант для розвитку просторового мислення школярів.

Час від часу діти стикаються з проблемою відсутності LEGO деталей, необхідних для конструювання омріяної моделі, або ж наборів настільки багато що і не пригадаєш усіх елементів. Ми пропонуємо зануритися у світ тривимірного моделювання та конструювання просторових моделей з допомогою офіційної програми Studio 2.0.

Цікавий та доступний для дітей софт дозволяє завантажувати деталі власних наборів та створювати бібліотеки нових. Курс навчання побудовано логічно від простих стійких конструкцій до складних механізмів передачі обертального руху.

У процесі навчання дитина розвиває конструкторські здібності, розробляє власні інструкції та презентує проекти за допомогою крутих рендерів.

Курс включає в себе виконання домашнього завдання та роботу з програмою вдома.