Нова програма Executive МВА Energy of Innovation Національного університету «Львівська політехніка»

04.11.2020 |Tech StartUp School

Чудова нагода вдосконалюватись та крокувати вперед надає програма Executive МВА Energy of innovation Національного університету «Львівська політехніка» та академії DTEK, що вже стартувала!

Нова програма  Executive МВА Energy of innovation Національного університету «Львівська політехніка» створена спільно із академією DTEK. Провайдером програми виступає Tech Business School. Із початком навчання учасників програми привітали ―  ректорка академії DTEK Валерія Заболотна, проректор з наукової роботи Львівської політехніки Іван Демидов і директор Наукового парку Львівської політехніки Назарій Подольчак.

Учасниками програми є керівники компанії DTEK. Політехніку представляє Науковий парк та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування і післядипломної освіти.

Передбачено, що під час модулів працівники повинні запропонувати інноваційний проєкт, який після завершення програми реалізують в компанії.

Що надає дана програма?

У межах модулів викладачі мотивуватимуть учасників програми активно навчатися кращих світових практик та розвивати власні інновації на конкретних успішних прикладах світових компаній.