Представник команди Esper Bionics відновлює виробництво на базі лабораторії Tech LabInno

31.03.2022 |Tech StartUp School

Уже декілька тижнів на базі інноваційної лабораторії Tech LabInno стартап-школи Національного університету «Львівська політехніка» працює представник команди Esper Bionics, який відновлює виробництво у Львові.

Команда Esper Bionics вважає, що людські можливості та здібності недооцінені. Команда прагне розкрити їх, створюючи технології, які можуть знищити хвороби, надати людям додаткові здібності.

У Tech StartUp School поспілкувалися з паном Павлом.

– Скільки членів команди переїхало з Києва?

– З Києва переїхали майже всі, один інженер залишився у місті та з одним колегою відсутній зв’язок. Частина команди у Берліні, влаштовують офіс для продовження роботи. У Львів переїхав тільки я.

– Чому обрали простір Tech StartUp School?

– Обрав, адже тут є необхідна кількість верстатів, обладнання та інструментів, щоб мати можливість продовжити роботу з виробництва нашого продукту.

– Можливості, які використовуєте у Tech LabInno?

– Є вільний простір для роботи, фрезерування, токарних робіт, 3D-друку, лазерної порізки та свердління.

– Які Ваші враження від команди та атмосфери?

– Враження хороші, дуже багато можливостей. Гарна команда, яка завжди готова підтримати, допомогли швидко освоїтися.