Перемога найсильніших: у стартап-школі Університету відбулися другі змагання ідей «Стартапери проти старперів»

02.01.2020 | Tech StartUp School

У Tech StartUp School Львівської політехніки 15 березня відбулися вже другі змагання «Academic edition1.0: стартапери проти старперів». Цього разу зацікавлених представити власні напрацювання було ще більше, ніж попереднього разу. Та й інвесторів, які оцінювали розробки, було теж немало.

«Academic edition1.0: стартапери проти старперів», який організували Tech StartUp School та Львівська міська рада, мав на меті звести стартаперів і тих, хто розуміє, що сьогодні найбільша цінність – ідеї. А якщо команди чи окремі люди ще й розуміють і знають, як їх втілити в життя, – це майже джек-пот. Головне – підтримати їх, вкласти в них ресурси і сприяти. Зрештою, так і вийшло, з-поміж дванадцяти учасників змагань (дехто презентував по декілька проектів) більшість все ж таки зуміла зацікавити суддів-інвесторів, і їхні ідеї купили.

Взагалі цього разу учасники «Academic edition1.0: стартапери проти старперів» були надзвичайно різні. А перемогу здобув інженер-конструктор Юрій Патрило зі своєю розробкою двоступеневого редуктора.

Серед інших представлених проектів інвесторів особливо зацікавила ідея доцента кафедри вищої геодезії та астрономії Інституту геодезії Львівської політехніки, голови Львівського астрономічного товариства Любові Янків-Вітковської щодо створення Космолабораторії, а також розробка мобільної роботизованої платформи доцента кафедри механіки та автоматизації машинобудування Інституту інженерної механіки та транспорту Романа Зінька.

Оцінювало роботи стартаперів досить строге журі у складі директора Tech StartUp School Назарія Подольчака, голови Ради з питань конкурентоспроможності Львова, голови Західноукраїнського офісу «Гульдманн-Україна» Тараса Юринца, заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, співзасновника Холдингу емоцій !Fest Андрія Худо, регіонального директора Райффайзен Банк Аваль Сергія Бойка, керівника відділу БПЛА в компанії ELEKS Олександра Грачова та заступника начальника відділу маркетингу Державного підприємства «Укроборонсервіс» Сергія Воробйова.

На завершення заходу компанія DONCHE оголосила про підготовку до масштабного хакатону з розробки і поширення інноваційних технологій, що базуються на використанні та впровадженні в структури транспортних потоків нової велосипедної трансмісії DONCHE, стимулювання процесу технічної творчості студентської спільноти з інженерно-технічних напрямів освіти та молодіжних гуртків технічної творчості.