Tech StartUp School Львівської політехніки запрошує на веселі канікули в Музеї науки та інновацій

15.06.2022 |Департамент освіти і науки Львівської ОВА

Музей науки та інновацій – простір інноваційного розвитку бізнес-інноваційного центру Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» – запрошує школярів та їхніх батьків на веселі канікули.

Музей – це місце для родинного дозвілля, корисного відпочинку дітей будь-якого віку, шанс зацікавити школярство винаходами й інноваціями, у яких дітлахи самі беруть участь.

Заклад працює за таких графіком: середа – неділя, з 11:00 до 17:00. Адреса: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 7. Вхід безкоштовний, але прохання забронювати дату й час візиту.

Музей науки та інновацій чекає на нових друзів! Приходьте сім’ями та класами, групами друзів і колективами гуртківців, приходьте самі та приводьте своїх однодумців!