16.08.2022 |Tech StartUp School

У рамках проєкту Creative Spark British Council Ukraine відбулася дводенна зустріч партнерcтва Kingston University. До Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» завітали Максим Ситницький та Ірина Горбась із Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Партнери домовилися про проведення спільних буткемпів у Києві та Львові, обмін напрацюваннями та кейсами і подальшу співпрацю після завершення проєкту.

«Зустріч – це хороша можливість обговорити поточні проєкти та домовитися про плани, поділитися спільним баченням розвитку креативних індустрій та розвитку підприємницької діяльності студентів України», – зазначив очільник Tech StartUp School Назар Подольчак.

Також гості побували на екскурсії у Львівській політехніці та Науково-технічній бібліотеці Університету, де мали змогу оглянути книги відомих науковців, які й досі вважають взірцевими у різних сферах.