У Tech StartUp School Львівської політехніки відбулися AgriFood Regional Forum та StartUp BoostCamp

29.10.2021 |Tech StartUp School

21–22 жовтня 2021 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбулися AgriFood Regional Forum та StartUp BoostCamp.

AgriFood Regional Forum проходив за участю фахівців агропродовольчої сфери, які поділилися знаннями про сучасні наукові досягнення у цій сфері, інноваціями, які застосовують сільськогосподарські виробники України.

StartUp BoostCamp – інтенсивний тренінг, учасники якого ознайомилися з ключовими бізнес-методами й інструментами, які допоможуть їм просувати свої стартапи та ідеї з можливостю залучення партнерів та інвесторів.

Заходи відбулися за підтримки Європейського інституту інновацій і технологій у галузі продуктів харчування EIT Food.

Фоторепортаж – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.