Зустріч партнерів проекту DISCO

25.07.2022 |Tech StartUp School

14 липня 2022 року, партнери проекту DISCO провели зустріч у гібридному форматі з проектним керівником EIT, який брав участь онлайн, представники Краківського економічного університету та Національного університету «Львівська політехніка» спільно презентували проект у Кракові (Польща).

DISCO | Developing Innovative Sustainable Cooperation Opportunities - проект, який фінансується Європейським інститутом інновацій і технологій (EIT) для посилення інноваційного потенціалу ВНЗ, через спільне навчання, співпрацю.

Проект координує Краківський економічний університет (Польща) і об’єднує Національний університет  «Львівська політехніка» (Україна), Люцернський університет прикладних наук і мистецтв (Швейцарія), НУО European Center for Women and Technology (Норвегія) та SME SHINE 2Europe (Португалія).

DISCO сприятиме розвитку інноваційних та підприємницьких навичок через навчання студентів, консультаційну та менторську  підтримку  стартапів і компаній, що швидко розвиваються, а також структуровану розбудову інноваційного потенціалу серед працівників організацій країн-учасниць. Проект досягне своїх цілей, шляхом проектування, створення нових форм співпраці та створення інноваційних  хабів та лабораторій,  розробки загального відкритого онлайн-курсу з метою підтримки розвитку  власних ініціатив та підприємницького мислення, навчання та наставництво близько 1200 бенефеціарів.

14-15 липня відбувся 2-ох денний тренінг  LIMITLESS® Innovation BootCamp  для партнерів проекту DISCO з метою:

• Підвищення інноваційного та підприємницького потенціалу  партнерів проекту.
  • Обміну передовими практиками підтримки інновацій та підприємництва між партнерами проекту.
  • Обміну першими ідеями  подальшої співпраці партнерів проекту.

У перший день неформального навчання, натхненні прикладами з Люксембургу та з інших країн, учасники тренінгу дізналися про спільні ініціативи як основу для інновацій з громадськістю та для громадськості та суспільства. Зокрема, опрацьовували методології роботи інноваційних лабораторій, а також їх соціальний вплив, оцінку результатів, обговорювали питання ефективних підходів до заохочення державних адміністрацій, громадян та інших стейкхолдерів до спільних інноваційних процесів.

У другий день, учасники обговорювали цілі проекту DISCO. Партнери дізналися про те, як ВНЗ країн-учасниць самостійно впроваджують інновації, а також діють як стимулятори інновацій та підприємництва для інших учасників, від студентів, через державний, приватний і громадський сектор, до громади та суспільства в цілому.