Image

DISCO: Developing Innovative Sustainable Cooperation Opportunities

Проєкт, що фінансується Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT) з метою посилення інноваційного потенціалу європейських закладів вищої освіти (ЗВО) шляхом спільного навчання, співпраці та обміну знаннями.

DISCO сприяє розвитку інноваційних та підприємницьких навичок у всьому трикутнику знань, шляхом навчання студентів, менторської підтримки стартапів та бізнесу, а також структурованої розбудови потенціалу серед наукового та ненаукового персоналу ЗВО-учасників. Цілі проєкту досягаються завдяки розробці та створення нових форм співпраці за допомогою інноваційних лабораторій, що створюються в результаті кооперації фахівців, обсерваторії та спільного масового відкритого онлайн-курсу, спрямованого на підтримку розвитку підприємницького мислення в усьому ЄС.

Проєкт DISCO триває два роки, починаючи з липня 2022 року.

 

ITs DISCO Boost - DISCO InnoLab Lviv 2023

 

 

Image

Курс «Інновації та Підприємництво»

Англомовний курс «Інновації та Підприємництво», розроблений Національним університетом «Львівська політехніка» спільно з Краківським економічним університетом та Університетом прикладних наук у м.Люцерн (Швейцарія) на Загальнонаціональній польській освітній платформі NAVOICA.

Реєстрація

 

Партнери 

Image

Краківський економічний університет

Головний партнер

Краківський економічний університет - це сучасний університет з традиціями, що сягають 1925 року. Він проводить широкі наукові дослідження і в даний час навчає 15 000 студентів. Університет є одним з найбільших центрів економічних досліджень та науки в Польщі.

Image

Європейський центр для жінок і технологій (ECWT)

Європейський центр жінок і технологій (ECWT) - це європейське багатостороннє партнерство, що об'єднує понад 130 організацій з усієї Європи і не тільки. ECWT є єдиним європейським контактним центром для отримання інформації, збору та аналізу даних, проведення досліджень та розробки відповідних методологічних інструментів для залучення більшої кількості дівчат до науки, технологій, інженерії та математики (STEM), підтримки більшої кількості жіночих стартапів у сфері ІКТ та консолідації найбільшої мережі для подолання цифрового гендерного розриву в Європі.

Image

Люцернський університет прикладних наук і мистецтв

Люцернський університет прикладних наук і мистецтв - це університет прикладних наук шести центральних кантонів Швейцарії. Понад 7 800 студентів здобувають ступінь бакалавра або магістра, а ще 4 700 беруть участь у програмах безперервної та управлінської освіти. Люцернський університет прикладних наук і мистецтв є найбільшим навчальним закладом університетського рівня в Центральній Швейцарії.

Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Національний університет "Львівська політехніка" - найстаріший технічний вищий навчальний заклад в Україні та Східній Європі. Він був заснований у 1816 році. Університет складається з 17 інститутів, понад 100 кафедр; автономних, додаткових та загальних підрозділів. Упродовж останніх десяти років за підсумками міжнародних та національних рейтингів Національний університет «Львівська політехніка» — у п’ятірці найкращих українських університетів.

Image

Сумський державний університет

Сумський державний університет - класичний вищий навчальний заклад, розташований у Сумах, який увійшов до топ-групи провідних світових інституцій, посівши п'яте місце серед українських ВНЗ та був віднесений до категорії університетів з високою дослідницькою інтенсивністю згідно з рейтингом QS World University Rankings. У рейтингу Times Higher Education World University Ranking підтвердив своє місце серед 500 найкращих університетів світу, а також перше місце серед українських вишів

Image

Всеукраїнська громадська асоціація інноваційних космічних кластерів

Асоціація інноваційних космічних кластерів України об'єднує п'ять регіональних космічних кластерів України на добровільних засадах і слугує платформою для розвитку інновацій та інтернаціоналізації їх діяльності.

Image

Міжнародна кібер академія

Міжнародна кібер академія - це інноваційний приватний навчальний заклад, який прагне розвивати основні цифрові компетенції та навички для вирішення зростаючих викликів у сфері кібербезпеки. Використовуючи передові інтерактивні платформи та інноваційні рішення, вони пропонують унікальне навчальне середовище, сприятливе для дослідницьких та освітніх проектів.

Image

Тернопільська обласна рада

Терно́пільська обласна́ ра́да — представницький орган місцевого самоврядування в Тернопільській області України.