Учасники проєктів Tech StartUp School можуть скористатися безкоштовним бухгалтерським супроводом

14.10.2019 |Tech StartUp School

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» підписав меморандум із компанією «Bridge Accounting» про безкоштовний бухгалтерський супровід.

Відтепер стартапери і винахідники мають можливість скористатися пільговими умовами, які передбачають:

• 3 місяці безкоштовного супроводу для стартапів, що беруть участь в проєктах стартап-школи Львівської політехніки;
  • 6 місяців – для тих, хто уклав угоду про акселерацію або є резидентами Tech StartUp School Університету.

Для отримання детальної інформації переходьте на www.bridgeaccounting.com.ua або телефонуйте +380966430458, +380997525105