Урочисте відкриття Центру підтримки технологій та інновацій у Львівській політехніці

21.10.2019 |Tech StartUp School

22 жовтня 2019 року відбудеться урочисте відкриття Центру підтримки технологій та інновацій.

Центр підтримки технологій та інновацій (Technology and Innovation Support Center, TISC) надає інформацію про різні послуги у сфері інтелектуальної власності незалежно від території їхнього надання. TISC дає винахідникам доступ до технічної інформації та пов’язаних із нею послуг, таких як доступ до патентної, наукової і технічної бази даних, допомога в ліцензуванні і трансфері технологій, допомога в розробці патентів та інші, даючи змогу новаторам розкрити свій потенціал, забезпечити охорону прав та управління ними.

Організатори заходу – Tech StartUp School, Львівська політехніка та Національний офіс інтелектуальної власності. Початок о 13:00 в приміщенні Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка»