Директор Наукового парку Університету взяв участь у зустрічі партнерів консорціуму проєкту INPACE у Ніцці

22.02.2024 |НАУКОВИЙ ПАРК SID CITY ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

У Ніцці (Франція) відбулася зустріч 21 партнера консорціуму проєкту INPACE – Індо-Тихоокеанського та Європейського центру цифрових партнерств.

Учасники відвідували захід у гібридному форматі й обговорювали стратегічні цілі проєкту у довгостроковій перспективі, першочергові завдання та цілі. Зокрема, присутнім на зустрічі був Назар Подольчак, директор Наукового парку Національного університету «Львівська політехніка».

Місія INPACE полягає в активній підтримці реалізації цифрового партнерства з Японією, Республікою Корея та Сінгапуром, а також співробітництво з Індією з ідеєю створення сталого та багатостороннього центру.

«Робота над реалізацією цього проєкту є дуже важливою та сприятиме розвитку цифрових компетентностей і поширенню кращих практик у цій сфері», – зазначив Назар Подольчак.

Докладніше – на сторінці SID City Scientific Park у соцмережі Фейсбук.