Перейти до основного вмісту
У Львові відбувся міжнародний форум «СТІЙКІСТЬ ТА РОЗВИТОК: ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА ІННОВАЦІЇ»

У Львові відбувся міжнародний форум «СТІЙКІСТЬ ТА РОЗВИТОК: ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА ІННОВАЦІЇ»

У Львові відбувся міжнародний форум «СТІЙКІСТЬ ТА РОЗВИТОК: ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА ІННОВАЦІЇ» 

Щорічний форум об'єднав понад 100 представників місцевого самоврядування, бізнесу, експертів, науковців, громадських організацій, молодь з України та Польщі задля посилення співпраці та розвитку.

Метою Форуму був обмін досвідом у сфері стійкого розвитку, відновлення та реконструкції, розвиток інновацій і публічного управління, а також залучення інвестицій та створення мережі партнерств між Польщею та Україною.

 

Учасники мали змогу доєднатися до чотирьох панельних дискусій: «Енергетична стійкість громад», «Університет майбутнього як геополітичний виклик України», «Децентралізація 2025 - Прозорість та відкриті дані в публічному управлінні» та «Міжнародна співпраця Україна – Польща».

 

“Форум став важливою платформою для обміну досвідом, розуміннями та підходами у сферах публічного управління, інновацій та сталого розвитку. Сьогодні, як ніколи, важливо консолідувати зусилля влади, бізнесу, науковців і громадського сектору задля ефективного відновлення та модернізації країни. Форум показав, що співпраця між державою, громадянами та бізнесом має величезний потенціал, а залучення інвестицій та створення міжнародних партнерств стануть ключовими чинниками майбутнього розвитку”, - Назар Подольчак 

 

Панельна дискусія  «Університет майбутнього як геополітичний виклик України» мала на меті обговорення, як українські університети можуть стати важливими стратегічними хабами для розвитку геополітичного впливу країни. Учасники обговорення зосередилися на інтеграції українських освітніх та наукових установ у міжнародний науково-освітній простір, розвитку нових партнерств, а також на важливості військової науки та освіти для зміцнення національної безпеки.

 

Учасники дискусії «Енергетична стійкість громад» детально обговорили досвід територіальних громад у забезпеченні енергостійкості громад, можливості та бар’єри розвитку проєктів розподіленої генерації та мікромереж в громадах та енергетичну децентралізацію як елемент стійкості громад під час війни та після перемоги.

 

На панельній дискусії  «Децентралізація 2025 - Прозорість та відкриті дані в публічному управлінні», спікери зосередили увагу на ролі відкритих даних у прийнятті рішень, диджиталізація публічного сектору, місцеве самоврядування та громадський контроль, потенційні зміни у законодавстві, фінансовій автономії громад та взаємодії між центральною та місцевою владою.

Спікери наголосили, що відкриті дані та прозоре управління є не просто інструментами, а фундаментальними принципами розвитку сучасного демократичного суспільства.

 

Дискусія «Міжнародна співпраця Україна – Польща» стала платформою обговорення  співпраці з великим потенціалом для поглиблення двосторонніх відносин, що сприятиме стабільності, економічному зростанню та інтеграції України до європейської спільноти. 

 

“Я не вперше на форумі й кожного разу відкриваю для себе нові горизонти та можливості. Це гарна можливість поспілкуватися з експертами у сфері та доєднатися до нетворкінгу, обговорити сучасні виклики та перспективи розвитку публічного управління на різних рівнях”, - підсумувала  учасниця форуму.