Науковий парк Університету – серед переможців національного відбору до мережі Європейських цифрових інноваційних хабів

20.02.2024 |ЗА МАТЕРІАЛАМИ САЙТУ МІНІСТЕРСТВА ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

З 20 грудня 2023 року до 19 січня 2024 року проходив національний відбір консорціумів та організацій, які хотіли стати частиною мережі Європейських цифрових інноваційних хабів (ЄЦІХ) у межах програми ЄС «Цифрова Європа». Основна мета відбору – сформувати рекомендований перелік учасників конкурсу Європейського Союзу.

Для участі в національному відборі було подано 60 заявок. Кожну з них оцінювала комісія, до складу якої увійшли представники Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, а також міжнародні експерти. Організації відбирали за такими критеріями:

• відповідність цілям програми «Цифрова Європа», а також національним або регіональним цифровим цілям;
  • план та спроможність реалізації запланованих активностей;
  • очікувані результати і потенційний довгостроковий ефект;
  • конкурентоспроможність і переваги для місцевої екосистеми інновацій та підприємництва загалом.

До рекомендованого переліку організацій для участі в конкурсі ЄС увійшли 15 переможців, серед яких – Науковий парк Національного університету «Львівська політехніка. Потенційний хаб спеціалізуватиметься на діяльності у сферах обчислень, штучного інтелекту, кібербезпеки та цифрових навичках високого рівня.

Докладніше – на сайті Міністерства цифрової трансформації України.