ONLY – освітня програма для працівниць ЗВО України від Tech StartUp School та Кінгстонського університету

19.01.2024 |Tech StartUp School

ONLY: Open a New Leader in Yourself – освітня програма для працівниць закладів вищої освіти України, яка допоможе їм розвивати лідерство та інновації в українських вишах.

ONLY – це:

• mini-MBA з міжнародними експертами;
  • менторські сесії;
  • наставництво від українських та британських експертів;
  • Demo Day;
  • стажування у Кінгстонському університеті (Лондон, Велика Британія);
  • мережа однодумців;
  • розробка та реалізація проєктів з розвитку лідерства, освіти, науки й ЗВО;
  • інноваційне та креативне мислення;
  • розширення можливостей та співпраці між українськими і закордонними вишами.

Крайній термін реєстрації – 12 лютого 2024 року.

Участь у проєкті відкриє двері до багатьох можливостей в академічній спільноті. Знання та навички, отримані в рамках ONLY, вплинуть на розуміння себе та своїх потреб, дадуть можливість здійснювати позитивні зміни у ЗВО, освіті, науці й після завершення проєкту.

Проєкт реалізують Kingston University, Національний університет «Львівська політехніка» і Tech StartUp School за підтримки British Council Ukraine у рамках програми Going Global Partnerships Gender Equality Partnerships.