Презентація проєкту «Мейкерство, підприємництво та інновації у Червоноградському вугільному мікрорегіоні»

14.01.2024 |Tech StartUp School

15 січня 2024 року в м. Червонограді (проспект Шевченка, 19) відбудеться обговорення основних аспектів проєкту «Мейкерство, підприємництво та інновації у Червоноградському вугільному мікрорегіоні» й буде окреслено перспективи розвитку та справедливої трансформації Червоноградського вугільного мікрорегіону.

Проєкт, який реалізує Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», спрямований на розвиток креативної та підприємницької активності у Червоноградському районі. Метою проєкту є створення сприятливого середовища для розвитку молодіжних бізнес-ідей, що буде досягнуто за допомогою освітніх навчальних програм та побудови мережі менторів і фахівців.

Проєкт передбачає навчальну складову з підтримки та розвитку навичок із підприємництва, створення відкритого FABLAB-простору та центру трансферу технологій для потенційних мейкерів і підприємців. Цільовою аудиторією є студенти, підприємці, стартапери та всі, хто мріє побудувати власний бізнес.

Докладніше – у доданому файлі.

Приєднані файли