Завершення проєкту "R&D та молодіжне підприємництво"

22.12.2023 |NO

Відбулося завершення проєкту "R&D та молодіжне підприємництво"

У Tech StartUp School завершився проєкт "R&D та молодіжне підприємництво" у якому взяли участь понад 500 учасників, які навчалися на двох курсах:
-курс "R&D" для викладачів українських вишів
-курс Молодіжне підприємництво" для студентів та молодих підприємців

R&D та молодіжне підприємництво - спільний проєкт у напрямку розвитку молодіжного підприємництва та інноваційного дослідження і розвитку в Українських вишах, адже молодь може змінити світ, створивши інноваційні рішення сьогодення і майбутнього.

У фіналі 16 команд взяли участь у конкурсі «STARTUP ПРОРИВ 2023»:
Призовий фонд конкурсу - 100 000 грн (у вигляді грошових сертифікатів на придбання товарів у одному з найбільших в Україні супермаркеті електроніки) було розділено 6 командами.

3 місце - сертифікати на суму 10 000 грн.:
-RAYW (Рожило Євген)
-Storm (Бондаренко Даніїл)
-Health helper (Самусь Павло)

2 місце - сертифікати на суму 20 000 грн.:
-Вішунка (Мартинюк Юрій)
-Light build (Яхно Людмила)

1 місце - сертифікати на суму 30 000 грн.:
-Motor skills restoration (Фоміна Марина)

Підготовка та проведення проєкту стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту «Економічна підтримка України».