Робот помічник

Вік слухачів
9-12 років.
Кількість слухачів в групі
10-12
Кількість занять курсу
5
Тривалість заняття
1 год. 20 хв.- 2 год.
Вартість курсу
1400 грн.
Місце проведення

музей Науки та інновацій (Січових Стрільців, 7)

Класична робототехніка. Складні механізми, робота сенсорів, сервомотори та маніпулятори. Візуальне середовище програмування EV3 – G (LabView). Створення адаптивного робота для виконання певного завдання та захист проєкту.

Робототехніка – це одна із спеціальностей, які вважають найбільш популярними на ринку праці та затребуваними у найближчі десятиліття. І це зовсім не дивно, адже практично кожне сучасне виробництво на сьогоднішній день не обходиться без автоматизації процесу та використання комп’ютерно-інтегрованих технологій. Робототехнік є посередником між людиною і штучним інтелектом.

Mindstorms EV3 – це сучасна робототехнічна платформа, яка допоможе Вашій дитині освоїти принцип роботи сенсорів, сервомотора та мікрокомп’ютера. Опанувати основи механіки та класичне програмування: цикли, змінні, оператори, типи даних. Проводити математичні розрахунки та дослідження на поставлену задачу, розвинути технічне мислення.

Вся структура навчання побудована логічно від простого до складного. Допомагаємо освоїти на практиці шкільні курси математики (відстань, довжина кола, радіус, діаметр, кути, число П) та фізики (прості механізми, передачі, конструкції, оберт колеса, П - регулятор, формули)

В процесі навчання діти працюють у команді з двох учнів. Кожна команда забезпечується навчальним набором та комп'ютером з відповідним програмним забезпеченням.