Курс «Геймер»

Вік слухачів
8-10 років
Кількість слухачів в групі
10-12
Кількість занять курсу
5
Тривалість заняття
1 год. 20 хв. - 2 год.
Вартість курсу
1200 грн.
Місце проведення

музей Науки та інновацій (Січових Стрільців, 7)

Складно знайти підлітка, який жодного разу не грав у комп'ютерні ігри. Але більшість навіть не підозрюють скільки праці, творчих ідей та інвестицій вкладено в кожну гру. Ми пропонуємо вашій дитині зануритися в цей захоплюючий процес. Сучасні технології дозволяють зробити це швидко і захоплююче. Це саме той момент, коли школяр розуміє, що йому знадобляться знання математики, логіки та англійської. А конструювання геймпадів та джойстиків з улюбленого конструктора LEGO роблять процес створення гри ще цікавішим.

В процесі курсу студент пройде різні етапи розробки гри: від ідеї та створення героїв до готового продукту, яким можна буде користуватися вдома, після закінчення навчання. Створить свою власну гру і опанує процес програмування в цікавій формі.

Курс поєднує в собі конструювання геймпадів та джойстиків з використанням сенсорів для розуміння процесу керування грою. Тестування написаної програми відбувається під час занять і включає виконання домашнього завдання. В процесі навчання діти працюють у команді з двох учнів. Кожна команда забезпечується навчальним набором та комп'ютерами з відповідним програмним забезпеченням.

«Фішка» курсу – пояснення простої механіки та інтерактивних іграшок-роботів (сенсори та механіка, програмування (Scratch 3.0) та тестування, цікаві ігри з власноруч сконструйованими моделями) за допомогою улюбленого конструктора LEGO.