Презентація проєкту “Мейкерство, підприємництво та інновації у Червоноградському вугільному мікрорегіоні”

Дата події:
15.01.2024 - 06:00
15.01.2024 - 08:00

Адреса:
м. Червоноград, проспект Шевченка, 19

Контакти

Контактна інформація:

+380-50-69-69-395
Тетяна Кулик,
адміністративний помічник проєкту

e-mail: tech.startup.school.makership@gmail.com

Запрошуємо представників ЗМІ, громадськості та місцевого самоврядування на зустріч, де відбудеться обговорення основних аспектів проєкту та буде окреслено перспективи розвитку й справедливої трансформації Червоноградського вугільного мікрорегіону.

Проєкт "Мейкерство, підприємництво та інновації у Червоноградському вугільному мікрорегіоні", який реалізується Tech StartUp School, спрямований на розвиток креативної та підприємницької активності у Червоноградському районі. Метою проєкту є створення сприятливого середовища для розвитку молодіжних бізнес-ідей, що буде досягнуто за допомогою освітніх навчальних програм та побудови мережі менторів і фахівців. Проєктом передбачена навчальна складова з підтримки та розвитку навичок з підприємництва, створення відкритого FABLAB простору та центру трансферу технологій для потенційних мейкерів і підприємців. Цільовою аудиторією є студенти, підприємці, стартапери та усі, хто мріє
побудувати власний бізнес.

Під час презентації керівник Tech StartUp School Назар Подольчак ознайомить учасників заходу з основними цілями та активностями проєкту, а також розповість про основні заходи щодо підвищення підприємницького потенціалу Червоноградського району. Представники місцевої влади розкажуть про актуальність реалізації проєкту, особливості взаємодії з громадою та розробку стратегічних рішень справедливої трансформації Червоноградського вугільного мікрорегіону. Цей захід є хорошою нагодою познайомитись з проєктом, обмінятись думками та дізнатися про можливості співпраці.

З метою поширення найкращих підприємницьких практик, обміну досвідом та обговорення новаторських підходів до бізнесу, що може стимулювати інновації в різних галузях, будуть проведені ФОРУМ (08 лютого 2024 року) та ХАКАТОН (09 лютого 2024 року) для потенційних підприємців і мейкерів, стартаперів, представників бізнесу, закладів освіти, органів місцевого
самоврядування.

Реєструйтесь на Форум і Хакатон за посиланнями:

Реєстрація на форум: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5OjBMnfykDQyeV kKCLhFywXG-
lWGs0Cn4uFXc2M78ez8bEg/viewform

Реєстрація на хакатон: https://docs.google.com/forms/d/1nquwee13wr1KQ6kd2utO1wvK
WbNzXA9EFT8SFQqJY6o/edit

Захід фінансується Федеральним міністерством економіки і захисту клімату Німеччини (BMWK) та підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проєкту «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України».